אודות BK WIGS  - יצור פאות בעבודת יד

אודות BK WIGS

חברת BK wigs הביאה לחובשות הפאה בארץ ובעולם את בשורת אמנות השיער. בכך היא הובילה בצעד גדול קדימה את מראן של נשים בארץ ובעולם למעודכן, מתוחכם טבעי ועדכני.

את האומנות הזו למדה ברינדי- מייסדת ובעלת החברה- בין היתר, אצל וידאל ששון בלונדון, אבי אומנות השיער ומחולל מהפכת התספורות לנשים בשנות החמישים. בזכותו, והודות לכשרונה הבולט, הפכו עיצובי השיער של פאות BK ליצירת אמנות של ממש.

מזה 20 שנה מנהלת החברה מותג יוקרתי ומצליח של פאות בוטיק נחשקות, BK Wigs. הפאות מיוצרות ומעוצבות על ידן בתשומת לב, בהתאמה ספציפית ללקוחה ובמגע אישי ייחודי. BK Wigs מציעה פאות הוט קוטור בהזמנה אישית, לצד סדרות ממוספרות של מהדורות עונתיות מוגבלות.

ברינדי רואה אידיאל וזכות, ביכולתה לשפר את מראן של נשים ולתרום לבטחונן האישי. גישתה זו מנחה את התייחסותה של החברה כולה לנושא. צוות BK wigs מאמין שפאה איכותית של 24 קראט צריכה לשלב חיתוך נכון עשוי ביד אומן, התאמה אישית לתווי פניה של כל לקוחה, הבנה בטרנדים העולמיים, ייצור בוטיק מקומי בעבודת יד ובבקרה אישית מוקפדת, ושיער טבעי, ללא עיבודים, באיכות קרם-דה-לה-קרם בלתי מתפשרת.

הפאות נמכרות אצל הפיאניות המורשות, וכן בסלון הצמוד לסטודיו בירושלים. ברמה העולמית ניתן להשיגן בסניפי החברה, והן מככבות על ראשיהן של נשים אלגנטיות בכל פינה שעל הגלובוס.

נשמח לעמוד לרשותך ביעוץ והתאמה של פאה לכל מטרה, פאה ליום יום, פאה ראשונה לכלה ליום שמחתה וליום שאחרי, פאה רפואית לנשים שערן נפגע כתוצאה ממחלה, בכל הנושאים הקשורים הצוות המקצועי מיומן ועתיר ניסיון.

@bkwig_international

BK wigs- quality wigs

יצור פאות איכותיות בעבודת יד והתאמה אישית בשילוב יעוץ סטיילינג במציאת הפאה המושלמת עבורך.

NEWSLETTER

BK wigs- quality wigs

NEWSLETTER

©2024 BK Wigs . All Rights Reserved. Designed By Teranet

Search