הסניפים שלנו

פאות ברינדי קמינר - סניפים

חברת BK wigs הביאה לחובשות הפאה בארץ ובעולם את בשורת אמנות השיער. בכך היא הובילה בצעד גדול קדימה את מראן של נשים בארץ ובעולם למעודכן, מתוחכם טבעי ועדכני.

את האומנות הזו למדה ברינדי- מייסדת ובעלת החברה- בין היתר, אצל וידאל ששון בלונדון, אבי אומנות השיער ומחולל מהפכת התספורות לנשים בשנות החמישים. בזכותו, והודות לכשרונה הבולט, הפכו עיצובי השיער של פאות BK ליצירת אמנות של ממש.

מזה 20 שנה מנהלת החברה מותג יוקרתי ומצליח של פאות בוטיק נחשקות, BK Wigs . כל פאנית אצלנו דואגת לייצור הפאות בתשומת לב, בהתאמה ספציפית ללקוחה ובמגע אישי ייחודי. BK Wigs מציעה פאות הוט קוטור ופאות קאסטם בהזמנה אישית, לצד סדרות ממוספרות של מהדורות עונתיות מוגבלות.

ברינדי רואה אידיאל וזכות, ביכולתה לשפר את מראן של נשים ולתרום לבטחונן האישי. גישתה זו מנחה את התייחסותה של החברה כולה לנושא. צוות BK wigs מאמין שפאה של 24 קראט צריכה לשלב חיתוך נכון עשוי ביד אומן, התאמה אישית לתווי פניה של כל לקוחה, הבנה בטרנדים העולמיים, ייצור בוטיק מקומי בעבודת יד ובבקרה אישית מוקפדת, ושיער טבעי, ללא עיבודים, באיכות קרם-דה-לה-קרם בלתי מתפשרת.

הפאות נמכרות אצל הפיאניות המורשות, וכן בסלון הצמוד לסטודיו בירושלים. ברמה העולמית ניתן להשיגן בסניפי החברה, והן מככבות על ראשיהן של נשים אלגנטיות בכל פינה שעל הגלובוס.

נשמח לעמוד לרשותך ביעוץ והתאמה של פאה לכל מטרה, פאה ליום יום, פאה ראשונה לכלה ליום שמחתה וליום שאחרי, פאה רפואית לנשים שערן נפגע כתוצאה ממחלה, בכל הנושאים הקשורים הצוות המקצועי מיומן ועתיר ניסיון.


סלון פאות
בירושלים

רחוב חירם 8,

02-5022654

משרדנו
בנוי יורק

+1719294770277


הזמיני תור להתאמת הפאה שלך היום!

יש לך שאלה או התלבטות? הצוות המקצועי תמיד זמין עבורך לגבי כל ענין ושאלה.

סניף האם בירושלים, רחוב חירם 8

 

או השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם!

@bkwig_international

BK wigs- quality wigs

יצור פאות איכותיות בעבודת יד והתאמה אישית בשילוב יעוץ סטיילינג במציאת הפאה המושלמת עבורך.

NEWSLETTER

BK wigs- quality wigs

NEWSLETTER

©2024 BK Wigs . All Rights Reserved. Designed By Teranet

Search