אחסון ותחזוקה נכונה של פאה בבית ובחוץ

אנחנו מברכות אתכן, בעלות הפאות השקדניות והמשקיעניות שלוקחות את הזמן והמאמץ ללמוד לטפח ולשמור על הפאות שלכן באופן המיטיב והנכון ביותר. פאה ובפרט פאה איכותית משיער טבעי, היא דבר עדין ויקר ומי שמעוניינת שהפאה שלה תראה כמו מיליון דולר ותשמר לימים צריכה ללמוד כיצד לטפל בה נכון. לשם כך אנחנו פה, במרחב הווירטואלי ובמרחב החיצוני, ללמד, להדריך ולקחת אותך יד ביד לעבר אותה שגרת טיפול נכונה שכולנו שואפות לסגל.

בכתבה הבאה נדבר על אחסון של פאה וטיפול בה משלב הבחירה, כלה באחסון היומיומי ועד למקרים של טיולים או נסיעות. לא אחת אנו נתקלות בנשים שנמנעות מנסיעות עקב חשש לפגוע בפאה. אל חשש, יקרות. אתן משקיעות בפאה טובה משיער איכותי כדי להעשיר את חייכן ולא חלילה לעכב או לייצר אי נוחות.
כך תשמרי על הפאה שלך בבית ובחוץ באופן האופטימלי.

https://www.instagram.com/p/Bk5Q-RGHjXq/

תחזוקה נכונה של פאה

אילו פאות קלות יותר לחבישה ולתחזוקה?

הפאות הקלות ביותר לתחזוקה הן פאות בייבוש טבעי מאחר וניתן לחפוף אותן בבית. הן קלות מאוד לתפעול ומתאימות בעיקר ליום יום. פאת סרט בייבוש טבעי, היא הקלה והפשוטה ביותר. אין התעסקות עם פוני ואין צורך במיומנות הנדרשת לטשטוש קו החיבור בין המצח .לפאה

 פאה שלמה בייבוש טבעי כמו למשל פאות לייס, לעומת זאת, דורשת מיומנות גבוהה יותר בחפיפה וידע בטיפול בחלק הקדמי של הפאה, על כן היא מתאימה לבעלות ניסיון רב יותר.

פאה עם פוני מלא (המכונה גם פוני בובה) היא גם פשוטה למדי לתפעול. הפוני המובנה והמלא של הפאה מסתיר אוטומטית את קו השיער במצח ואינו מצריך מיומנות רבה בלבישה, בהעמדה או בסרוק. לעומת זאת פאות בעלות פוני צד או פתיחה הן מורכבות יותר לחבישה ומתאימות לבעלות ניסיון רב יותר. אם תהית איזה סוג שיער קל יותר לתפעול אז דעי שפאה חלקה תמיד תהיה פשוטה יותר לתחזוקה ולחבישה מאשר פאה בעלת גלים או תלתלים הדורשת טיפול מדויק ומיומן יותר, שימוש במסרק מיוחד, סרוק ופתיחת קשרים עדינה בעזרת האצבעות והיא מחייבת חומרים ייעודיים. סירוק לפאות הוא מיומנות נרכשת כך שכדאי לבחור את הפאה שאת באמת אוהבת ומבטיחות לך שבמרוצת הזמן והניסיון גם את תהפכי למומחית.

https://www.instagram.com/p/BqJoCCYH37c/

סדרת מוצרי טיפוח פאה

איך לאחסן ולשמור על הפאה כאשר אינה על הראש?

כאשר תרכשי את הפאות שלך מאיתנו, את תקבלי ראש קלקר המיועד לאחסנת הפאה. לעיתים ראש הקלקר נקרא גם "בובה". כשאת מסירה את הפאה עליך להניח אותה על גבי ראש הקלקר ולקבע אותה בעזרת סיכה המיועדת לכך, למניעת החלקתה מהמעמד. חשוב! אין לנעוץ את הסיכה באזור הסקין – היא עשויה לחוררו או לפגוע במרקמו העדין. הקפידי לנעוץ את הסיכה רק לתוך הרשת באזור הקרוב לאוזניים או מאחור.

https://www.instagram.com/p/BtUpCPKAfCZ/

איך לאחסן פאה?

?איך לארוז נכון פאה לטיסה או לנסיעה

אם יש ברשותך קופסת מזוודה המיועדת לנשיאת פאה, זוהי הדרך המומלצת והמועדפת. נשאי אותה איתך בכל עת ועלי איתה למטוס. במידה ואין ברשותך מזוודה כזו, ניתן להלביש את הפאה על ראש קלקר ולנעוץ בזהירות סיכה באזור הרשתות למניעת החלקה, ואז לאחסן בשקית קשיחה גבוהה אותה ניתן לקבל אצלנו בסלון.

את השקית שאי איתך בזהירות. אם את מעדיפה שלא לשאת את הפאה עליך ועיצוב והקפדה על צורת הפאה אינו קריטי במקרה שלך, ניתן לגלגל את הפאה. את משכיבה אותה בזהירות בתחתית של שקית ניילון ומגלגלת בעדינות באופן דומה לגלגול שמתבצע לצורך ייבושה בתוך מגבת. כשתוציאי אותה, נערי והקפיצי את השיער כדי להכניס לו אויר ולהשיב לו את התנועה והחיות, ואז מקמי אותו באמצעות שמן, סרום או קרם סיליקון.

https://www.instagram.com/p/BuF8UjxHWWA/

אחסון פאה

שמירה על פאה במהלך טיול

?איך לשמור את הפאה במהלך טיול, חופשה או תנאי שטח

ראשית כדאי לדאוג בטרם הנסיעה שיהיו בידייך שמן, ספריי או סיליקון ורולים. לפני החבישה, הברישי את הפאה עם מברשת לחה ממים ואז עסי אותה עם מוצר הטיפוח שבידייך. נערי את השיער בעדינות כדי להכניס לתוכו אוויר ובעזרת ידיים משומנות בחומר הטיפוח התורן, הקפיצי את השיער בעדינות. בערב, גלגלי בשיער מספר רולים והשאירי את הפאה כך למשך הלילה.
המומחיות שביננו יכולות להשתמש במגהץ עם חום נמוך מאד. אל תנסי את זה לראשונה בטיול או בתנאי שטח אלא רק בבית - בזהירות רבה מאד ועדיף תוך הסתייעות במישהי המנוסה ממך. כשתהיי מומחית מנוסה בעצמך, תוכלי להשתמש בטריק המגהץ בטיולים ובבתי מלון.

פטנט נוסף הוא להעביר את הפאה בערב לשקית כשהיא מגולגלת ומצונפת לשנת לילה. נערי והקפיצי את השיער לפני החבישה ואז הרגיעי וסדרי אותו בעזרת סיליקון או שמן. מים, אויר, חומר טיפוח והרבה אהבה הם ארבעה אלמנטים מספקים בהחלט שישרתו אותך נאמנה כשאת הרחק מהבית. כשתגיעי הביתה, תוכלי להעניק לפאה טיפול יסודי ומעמיק ובינתיים התמקדי בהנאה מהחופשה!

https://www.instagram.com/p/BtMGBbUHRMn/

איך לשמור על פאה במהלך טיול?

 

 

 

BK פאות בוטיק בעבודת יד מבית ברינדי קמינר

פאות איכותיות עבודת יד - BK

מותג יוקרתי ומצליח של פאות בוטיק נחשקות, BK Wigs. הפאות מיוצרות ומעוצבות על ידן בתשומת לב, בהתאמה ספציפית ללקוחה ובמגע אישי ייחודי.

BK פאות איכות מציעה פאות הוט קוטור בהזמנה אישית, לצד סדרות ממוספרות של מהדורות עונתיות מוגבלות.

 

LET'S KEEP IN TOUCH

facebook instagram youtube icon

@bkwig_international

מוצרי טיפוח לפאות

מוצרי טיפוח לשיער פאות

BK Wigs אומנות בשיער

יש לך שאלה או התלבטות?

הצוות המקצועי תמיד זמין עבורך!

02-5022654

השאירי פרטים וניצור עימך קשר בהקדם.

@bkwig_international

BK wigs- quality wigs

יצור פאות איכותיות בעבודת יד והתאמה אישית בשילוב יעוץ סטיילינג במציאת הפאה המושלמת עבורך.

NEWSLETTER

BK wigs- quality wigs

NEWSLETTER

©2023 BK Wigs . All Rights Reserved. Designed By Teranet

Search