פאות רפואיות קצרות וקצוצות

פתרון אנטיאייג'ינג ופתרון לשיער שנפגע עקב גורמים קליניים

התרבות שאנחנו גדלות מחנכת אותנו מינקות אודות חשיבותו המכריעה של השיער שעל ראשינו. שיער שופע זוהר ובריא נתפס כסמל סטאטוס המשדר טיפוח, עושר, בריאות, חיוניות, נשיות, סקסיות, אמירה, ביטוי אישי ועוד שורה של אסוציאציות שכל אחת מכן יכולה בקלות לדמיין כשהיא עוצמות את העיניים ומעלה בעיני רוחה דמות נשית ומטופחת שמנידה ראשה בקלילות ובאלגנטיות שאחריה שופע בחינניות שיער מסוגנן מלא ועשיר.

מי מאיתנו שגדלה עם טלוויזיה, מכירה היטב את פרסומות השיער של פאנטן שנחקקו היטב בתודעה של כל אחת ואחת מאיתנו. הן מייצגות היטב את הרעיון הזה. אלא שהכתבות של משרדי פרסום לחודש ומציאות לחוד. במציאות, שיער הוא חומר חי ועדין מאד שמושפע מהמון דברים ויכול לחלות כמו כל איבר גוף אחר. מה הן העכבות הפיזיות שיכולות לפגוע בשיער ומה הפתרון הנוח ביותר שזמין כנגדן? זאת ועוד, בכתבה הבאה.

תופעות שיער בגיל המעבר ובגיל השלישי

אובדן שיער הנה תופעה שבדרך כלל מיוחסת לגברים אבל יותר ממחצית הנשים מאבדות שיער עם ההזדקנות. השיער ממשיך לנשור בקצב הרגיל שלו אבל צמיחתו נהיית איטית יותר וכך למעשה נוצרת סירקולציה שלילית שיוצרת תופעות כמו דלילות שיער, התקרחות מלאה או הופעת קרחות קטנות וכי"ב. שאלנו מספר נשים שסובלות מתופעות אלה כיצד הדבר גורם להן להרגיש והתשובות כולן מסתכמות לאותה שורה תחתונה שעיקרה פגיעה קשה מאד בדימוי העצמי, בערך העצמי ובתחושת הנשיות. שיער הוא לא רק סממן לנשיות בחברה שלנו אלא גם סממן לכוח ועוצמה ונראה שנשים שמאבדות אותו, מאבדות הרבה מהכוח ששיוו לעצמן. פאה איכותית משיער טבעי מעולה יכולה להיות מצילת חיים לעיתים עבור נשים כאלה. אנו ב BK פוגשות נשים כאלה בסלונים שלנו ביומיום וחוויית החיבור מחדש לעצמן ולנשיות שלהן שאנו חוזות בה, מעוררת השראה ומרחיבה את הלב.

פאות למבוגרות

https://www.instagram.com/p/Bv47zmKlY4Z

תופעות שיער בקרב בחורות בכל הגילאים

את הסיבות לתחלואים שונים בשיער אפשר לחלק לשתי קבוצות: פיזיולוגיות ופסיכולוגיות. כנראה לא יהיה זה חידוש עבור רובכן שמתח נפשי, דכדוך מתמשך, חרדה או לחץ, יכולים לגרום לנשירות שיער. רובנו חווינו את זה בתקופה כזו או אחרת ומכירות את זה ממקור ראשון. נשירת השיער כשלעצמה היא גורם לחרדה ודכאון ולעיתים נשים נכנסות למעין מעגל קסמים אכזרי שבו נשירת השיער רק מתגברת עקב החרדה מהתופעה. גם טיפולי שיער מתמשכים במשך שנים הם גורם ראשון במעלה לנשירת שיער והתקרחויות. דוגמנית העל נעמי קמפבל למשל, סובלת ממחלה שנקראת אלופציה. התקרחות בנקודה אחת או מספר נקודות בראש ולעיתים בכל הגוף. נעמי מעידה בראיונות שגורם המחלה הוא תוצאה של עיבודי שיערה בהפקות בהם השתתפה במשך כמה עשורים, צביעה, החלקה תלתול, וכל שאר החומרים הכימיים ששיערה נשם במשך שנים. זו הסיבה שאלופציה שכיחה בקרב אמניות הבמה, אבל ממש לא רק. עוד תופעות שכיחות שפוגעות בשיער הן: פסוריאזיס בקרקפת, זיהומי עור כמו סבוריאה של הקרקפת או פטריות קרקפת, כימותרפיה, מחסור בויטמינים או מחסור בברזל שנפוץ אצל טבעוניות ואפילו עישון סיגריות. כל אלה פוגעים בשיער ומייצרים אצל נשים משברי הערכה עצמית שפוגעים לעיתים בכל עולמן.

פאה עם שיער מתולתל

https://www.instagram.com/p/BuWh-7SnWWg

הפתרון האסתטי הקל והמושלם לשיער שנפגע

פאה היא פתרון נפלא עבור מי מאיתנו שסובלת מדלילות, נשירת שיער או התקרחות. פאה איכותית משיער טבעי מיוצרת במיוחד בשבילך ומותאמת במיוחד לאופייך ולתווי פניך. התוצאה שמתקבלת היא טבעית לחלוטין ואת נותרת זוהרת ויפה כאשר החרדות והמתחים בדבר נראות השיער הופכים לנחלת העבר שישכח במהרה. ישנן מספר סוגי פאות שפופולריות בקרב נשים שחובשות פאה ממניעים קליניים או פיזיולוגיים. רוב הנשים שחובשות פאות כאלה הן נשים בגיל הזהב שאוהבות מאד את הפאות הקצרות. פאה עבור נשים מבוגרות היא פתרון האנטיאייג'ינג המושלם כי היא לא דורשת התערבות כימית או קלינית בשיער או בקרקפת. התערבות שהרבה פעמים יכולה לייצר יותר נזק מתועלת. נתח נוסף בקהל הזה תהיינה מי מאיתנו שחובשות "פאה רפואית". כך נקראת פאה לתכליתה נובעת מסיבות קליניות בז'רגון המקצועי. שלושת סוגי הפאות הפופולריים ביותר בקרב אוכלוסייה זו הן:

פאות בוב - פאות בעיצוב קארה חלק וקלאסי במראה זוהר ומחמיא. הסגנון הזה לא באמת יוצא מהאופנה אף פעם וניתן לזהות אותו על ראשים של מבוגרות וצעירות כאחד. מאד פופולורי בקרב נשים בגיל השלישי. 

פאה עם שיער קצר

פאות קצרות - פאות שמשתרעות על קשת די רחבה של עיצובים וסגנונות ומאופיינות באורכן שנע בין שמונה לעשרה סנטימטרים.

פאות קצוצות - פאות באורך השיער הקצר ביותר שאפשרי, חמישה סנטימטרים ופחות. מתאים מאד עבור מי מאיתנו שאין לה כלל שיער או שיש מעט שיער על הראש. פאה כזו היא שיקית ואלגנטית מאד ומאחוריה מועדון מעריצות נלהבות המדווחות על הקלילות והכיפיות הגדולה שנלווית לחבישותן. בעוד שחבישת פאות על ראש מלא שיער יכולה להיות משימה מאתגרת הן ברמת ההרכבה והחיבור באמצעות סיכות והן מבחינת חוויית החבישה לאורך היום שיכולה לייצר תופעות כמו הזעה, הרגשה של שיער לא נושם, עם פאה קצוצה כלל לא תרגישי שאת חובשת פאה. כבר מהימים הראשונים החוויה המדווחת היא חוויה של היטמעות מוחלטת ברמה שאת שוכחת שזה לא השיער שלך.

שני אלמנטים נוספים המשרתים נשים שחובשות פאות מטעמים פיזולוגיים הם תוספות שיער וכיפה.

הכיפה הקלילה שלנו

הכיפה היא פאה ייעודית המותאמת עבור מי שסובלת מדלילות בחלק העליון של הראש. היא מתלבשת בצורה מושלמת על החלק הקדמי של הקרקפת ומייצרת את ההשלמה שנשים כאלה זקוקות לה. תוספות שיער הן מחלפות של שיער טבעי שמותאמות במדויק לסוג וגוון השיער הטבעי שלך ומייצרות אף הן את אותו אפקט של השלמה ועיבוי. התוספות מייצרות נראות של שיער מלא בריא ועשיר המשתלב בצבעו ובאופיו של שיער בטבעיות בלתי מורגשת- פתרון מושלם עבור מילוי שיער דליל.

פאה עם שיער קצר ופוני

אנחנו מזמינים אותך להגיע אלינו ל BK ולהצטרף למשפחה. נשמח להכיר אותך, ללמוד מי את, מה האופי והצרכים שלך ומה החלומות הגלויים והכמוסים שלך בדבר מראה השיער המושלם עבורך. אפילו אלה שעדיין לא העזת לחלום. אנו מתחייבים להגשים לך אותם בתצורה הכי טבעית, נינוחה, נוחה ונעימה.

בסלונים שלנו מחכה לך הקולקציה החדשה הייחודית והמפוארת שגיבשנו בהרבה מחשבה ואהבה. הפאות שלנו עשויות מהשיער הטבעי האיכותי ביותר שזמין כיום בשוק. הקולקציה המגוונת שלנו נפרשת על סקאלה רחבה מאד של צבעים, צורות, אורכים ותסרוקות. ליין אופנתי ומעודכן שכולל את הטרנדים החמים בעולם הפאות המודרני. ההתמחות שלנו לא מסתכמת רק בפאות רפואיות אלא בפאות לכל אירוע, צורך, קהל או מבנה אישיות. בין קהל לקוחותינו תמצאי נשים חרדיות, חילוניות, סלבריטאיות, אנונימיות, מכל מקום בארץ (ומהרבה מקומות בעולם) ובכל הגילאים. אנשי המקצוע המסורים והמוכשרים שלנו ישמחו לעזור לך לבחור ולעצב את הפאה המושלמת עבורך שתהיה נוחה כמו עוד איבר בגוף ותייצר רושם מהמם ובלתי נשכח. מוזמנת ליצור קשר באתר או להרים אלינו טלפון. אזור ירושלים 02-5022654 או אזור המרכז, פתח תקווה: 03-7737774. מחכים לך.

 

 

 

 

 

 

 

BK פאות בוטיק בעבודת יד מבית ברינדי קמינר

פאות איכותיות עבודת יד - BK

מותג יוקרתי ומצליח של פאות בוטיק נחשקות, BK Wigs. הפאות מיוצרות ומעוצבות על ידן בתשומת לב, בהתאמה ספציפית ללקוחה ובמגע אישי ייחודי.

BK פאות איכות מציעה פאות הוט קוטור בהזמנה אישית, לצד סדרות ממוספרות של מהדורות עונתיות מוגבלות.

 

LET'S KEEP IN TOUCH

facebook instagram youtube icon

@bkwig_international

מוצרי טיפוח לפאות

מוצרי טיפוח לשיער פאות

BK Wigs אומנות בשיער

יש לך שאלה או התלבטות?

הצוות המקצועי תמיד זמין עבורך!

02-5022654

השאירי פרטים וניצור עימך קשר בהקדם.

@bkwig_international

BK wigs- quality wigs

יצור פאות איכותיות בעבודת יד והתאמה אישית בשילוב יעוץ סטיילינג במציאת הפאה המושלמת עבורך.

NEWSLETTER

BK wigs- quality wigs

NEWSLETTER

©2022 BK Wigs . All Rights Reserved. Designed By Teranet

Search