פאות לחולות סרטן

פאות לחולות סרטן – לא לוותר למחלה

הטיפול הכימותרפי הוא מהדרכים היעילות ביותר של הרפואה המודרנית להתמודד עם מחלת הסרטן. לצד היתרונות הרבים של הטיפול הכימותרפי, ישנם בין היתר גם לא מעט תופעות לוואי. אחת מתופעות הלוואי השכיחות ביותר היא נשירת שיער שמגיעה עד למצב של התקרחות מלאה. גם ככה ההתמודדות עם המחלה עצמה היא לא פשוטה, שלא נדבר על איבוד השיער. ברגע שאישה מאבדת את שיערה, כבר לא יהיה ניתן לשמור בסוד את עניין המחלה. זוהי הסיבה שבגללה האפשרות של רכישת פאות לחולות סרטן הפכה לאפשרות המובילה. פאות מיוחדות המיועדות עבור נשים שמתמודדות עם המחלה וחוששות לאבד את השיער שלהן.

תשמרי על המראה הטבעי

בזמן שאת צריכה להרגיל את עצמך למציאות החדשה יהיה עלייך לנסות להקרין עסקין כרגיל. הרי את לא תרצי שכל הסביבה הקרובה תדע כי את מתמודדת עם מחלת הסרטן. ישנן נשים שונות שמספרות כי הן מעדיפות לשמור את העניין הזה בסוד. על ידי השימוש באותן פאות לחולות סרטן יהיה ניתן לשמור על שגרת חיים רגילה לגמרי. את תבחרי את הפאה שלדעתך תהיה הפאה שהכי מתאימה לך ולאופי שלך. מבחינת הנראות החיצונית אף אחד לא יעלה על הדעת כי השיער שיש לך על הראש זוהי פאה. כך שלכל הפחות מהבחינה הזאת את יכולה להיות רגועה, ולהוריד את מפלס הלחץ עד למינימום האפשרי.

פאה מיוחדת לנשים חולות סרטן

חשוב להכיר את ההבדלים השונים בין פאות הרגילות לבין פאות לנשים חולות סרטן. פאות לחולות סרטן מביאות איתן מאפיינים ייחודיים שתוכלו למצוא רק בהן. הרי בסופו של יום ההתמודדות של אישה חולת סרטן תהיה שונה מההתמודדות של אישה אחרת שרוכשת פאה. הפאות של נשים חולות סרטן נקראות פאות רפואיות, וכמובן שיש לפאות האלה כל מיני פרמטרים שהופכים אותן להיות מושלמות.

ראשית פאה רפואית היא פאה שלא גורמת לגירוי העור, דבר שעשוי להביא להתמודדות קצת אחרת. נשים חולות סרטן יעדיפו לשים את הפאה על הראש לכל שעות היממה, עד שהן עולות לישון. פאה שנמצאת על הראש לאורך זמן רב עלולה לגרות אותו בצורה מאוד רצינית. הפאה הזאת מאווררת במידה הנדרשת כך שהיא לא תיצור גירוי כאשר היא נוגע בעור הקרקפת. את יכולה להיות רגועה כאשר את שמה את הפאה הזאת על הראש שלך.

בנוסף פאות לחולות סרטן הן פאות שמגיעות עם רשת מיוחדת שמונעת החלקה. החשש העיקרי של נשים חולות סרטן זה שהפאה פשוט תחליק ללא כל התראה מוקדמת. הרשת המיוחדת שנמצאת בתוך הפאה מונעת ממנה להעמיד אתכם במצבים לא נעימים. גם אם לא יהיה לך בכלל שיער, הפאה תצליח להחזיק מעמד זמן רב. את יכולה להמשיך את כל הדברים שאת עושה בכל יום מבלי לוותר על אף פרט.

מתי כדאי לרכוש פאות לחולות סרטן?

בשלבים הראשונים של הטיפול עדיין תוכלי להמשיך להנות עם השיער הרגיל שלך. נשירת השיער היא לא נעימה, אך בו בזמן צריך להבין שהיא הדרגתית. בכל יום את תאבדי משיערך, אבל עדיין יהיו מספר שבועות עד שהוא ינשור לגמרי. את הזמן הזה את צריכה לנצל בשביל לחפש את הפאה האידיאלית עבורך. אל תזכרי להתחיל לחפש את הפאה כאשר יהיה מאוחר מידיי זה עלול לעכב מאוד את הרכישה. מעבר לכך בשבועיים הראשונים של הטיפולים הקרקפת עלולה להיות מאוד רגישה, ולכן מוטב להימנע מלשים פאה. לאחר מכן תוכלי כבר לשים את הפאה ללא כל בעיה. תמיד אפשר להתייעץ עם הרופא המומחה על מנת שיציע לך מתי נכון לרכוש פאות לחולות סרטן.

כמה עולה פאה לחולות סרטן?

המחיר לא אמור להיות הפרמטר העיקרי שעל פיו תעשי את הבחירה הסופית. פאות לחולות סרטן צריכות להיות איכותיות ואמינות, מעבר לכך שהן צריכות להגיע עם מחיר משתלם. מעבר לכך תוכלי לבצע השוואת מחירים בין חנויות שונות שמציעות פאות מיוחדות לנשים חולות סרטן. אם לא די בכל זה, ישנן עמותות רבות שעוזרות לנשים שרוצות לרכוש פאה להתמודדות עם המחלה. מבחינת המחיר אנו מדברים על מחיר דינאמי שנקבע בהתאם לאיכות הפאה. פאה בסיסית יכולה לעלות כמה מאות שקלים, בעוד פאה יוקרתית יכולה לעלות אלפי שקלים.

 

BK פאות בוטיק בעבודת יד מבית ברינדי קמינר

פאות איכותיות עבודת יד - BK

מותג יוקרתי ומצליח של פאות בוטיק נחשקות, BK Wigs. הפאות מיוצרות ומעוצבות על ידן בתשומת לב, בהתאמה ספציפית ללקוחה ובמגע אישי ייחודי.

BK פאות איכות מציעה פאות הוט קוטור בהזמנה אישית, לצד סדרות ממוספרות של מהדורות עונתיות מוגבלות.

 

LET'S KEEP IN TOUCH

facebook instagram youtube icon

@bkwig_international

מוצרי טיפוח לפאות

מוצרי טיפוח לשיער פאות

BK Wigs אומנות בשיער

יש לך שאלה או התלבטות?

הצוות המקצועי תמיד זמין עבורך!

02-5022654

השאירי פרטים וניצור עימך קשר בהקדם.

@bkwig_international

BK wigs- quality wigs

יצור פאות איכותיות בעבודת יד והתאמה אישית בשילוב יעוץ סטיילינג במציאת הפאה המושלמת עבורך.

NEWSLETTER

BK wigs- quality wigs

NEWSLETTER

©2024 BK Wigs . All Rights Reserved. Designed By Teranet

Search