פאות שיער טבעי

פאות שיער טבעי - זורמות עם הלוק הטבעי שלך!

 

 

 

 

 

 

 

פאות שיער טבעי נמצאות היום בחזית עולם הפאות הן מבחינת הלוק והן מבחינת הנוחות. הדבר הכי לא נעים שיכול לקרות לאישה הוא- שיהיה חוסר התאמה בין הפאה שהיא חובשת למראה הטבעי שלה, מה שיחשוף מיד שהיא חובשת פאה. זה כמובן לא סוד, אבל הצבע השיער בפאה, כולל התספורת או התסרוקת צריכים להתאים לפנים, לצבע העור ולסגנון האישי של כל אחת. כאשר הפאה משתלבת באופן הרמוני עם כל הלוק של האישה, מדובר על הצלחה של התאמה וזה הדבר הכי חשוב ברכישת פאה. להתאים בין האישה לפאה ולא להיפך.

יש הרבה נשים שבחירת הפאה שלהן לא נכונה. הפאה נראית מיותרת, "תקועה" על הראש. לא מחמיאה לפנים, לא בצבע הנכון, לא בתספורת הנכונה. לא מוסיפה ללוק של האישה אלא אף גורעת ממנו ולכן חשוב מאוד לרכוש פאה רק במקום בו יש פאות לנשים מעודכנות, מודרניות משיער טבעי ויש מי שיכול להתאים את הפאה לאישה באופן כזה שתגרום לסביבה לקריאות התפעלות.

פאות שיער טבעי לחולות סרטן

חולות סרטן כידוע, עוברות טיפולים כימותרפיים או הקרנות הגורמים להן לנשירת שיער ורובן פשוט מגלחות את כל הראש וחובשות פאות שיער טבעי, כי זה המראה הכי נכן וטבעי להן.

להבדיל מפאות העשויות משיער מלאכותי, פאה משיער טבעי נראית וגורמת גם לאישה להרגיש הכי טבעית. זה מאוד חשוב לכל אחת ועל כמה וכמה לאישה שאיבדה את שיערה לטיפולים. יש הרבה חולות שמאוד חוששות מהרגע בו הן יאבדו את השיער, ולכן כאשר הן מוצאות פאה שמתאימה וגם מחמיאה להן, מצב הרוח שלהן משתנה והן מרגישות הרבה יותר חזקות ובטוחות בעצמן.

אין ספק כי מאז שיש ייצור של פאות משיער טבעי, הביקוש להן הולך וגובר בקרב כל הנשים הזקוקות להן, במקרה הזה עקב אובדן שיער כתוצאה ממחלה קשה.

הפאה עושה קאמבק אופנתי אצל החילוניות - הכי מודרני, שופע ועדכני !

בשנים עברו לא הייתה אישה שלא התהדרה בפאה והן היו יקרות מפז ורכשו אותן נשות העשירון העליון. הן בחרו בפאות כדי לשנות את הלוק שלהן במסיבות או בנשפים בהם השתתפו וזה היה משהו מאוד אופנתי שהיה נהוג אצל מי שהייתה לה אמצעים לרכוש פאה. זה לא היה מוזר ואפילו מעורר קנאה, שכן מאז ומתמיד לא כל אישה התברכה בשיער שופע, או במראה שיער שהיא אוהבת וחבישת פאה הייתה עניין של מה בכך לשיפור ההופעה.

היום בגלל כל התחום של תוספות שיער, גם הפאה עושה קאמבק אופנתי משום שלא כל אחת יכולה להרשות לעצמה להוציא אלפי שקלים על תוספות שיש לתחזק כל כמה חודשים ואם אפשר לרכוש פאות שיער טבעי ולהיראות בהן מעולה, למה צריך תוספות?. הרבה יותר זול, קולע ואפשר לרכוש כמה פאות לכל מיני לוקים, ויש אכן רבות המנצלות את העובדה שיש היום פאות משיער טבעי ומתחדשות בהן. יש פאה לעבודה, פאה ליציאה ופאות במראה "משוגע" שמתאימות למסיבות. כל אחת ומה שהיא אוהבת על הראש שלה.

פאות שיער טבעי- לנשים במראה טבעי!

מזה כמה שנים שהאופנה צועדת בכיוון של לוק טבעי. זה אומר תלתלים רכים, לכאורה לא מסודרים, איסוף שיער גבוהה ממנו משתלשלים כמה קצוות. מאוד חינני, לא מאורגן מדי והכי טבעי שיש.

פאות שיער טבעי מספקות את המראה הזה במגוון עצום ורחב של תספורות או תסרוקות. את יכולה להיראות הכי טבעי ולהרגיש ככה, אם את חובשת פאה טבעית שמרגישה מהר מאוד כמו חלק ממך.

מכיוון שההרגשה היא מאוד זורמת, יש כאמור נשים רבות ולא רק שומרות מסורת אשר אימצו לעצמן פאות. הן תמיד מסודרות, לא דורשות ללכת למספרה ולהוציא כל הזמן כסף על תסרוקות ואפשר תמיד להיראות בהן מעולה.

מה שמאפיין את הלוק הטבעי הוא חוסר מאמץ כלומר- כאילו חבשת את הפאה ויצאת מהדלת בלי להתאמץ יותר מדי וזה נכון גם לגבי הלוק בכלל. גם אופנת הבגדים היא פחות מוקפדת ונראית קצת "זרוקה" בהתאם לאורח החיים הבריא והטבעי שנשים רבות מאמצות לעצמן. הפאה היא חלק מאותה אופנה וסגנון חיים סטייל מה שטבעי לי, מרגיש לי הכי נוח וזה נכון

BK פאות בוטיק בעבודת יד מבית ברינדי קמינר

פאות איכותיות עבודת יד - BK

מותג יוקרתי ומצליח של פאות בוטיק נחשקות, BK Wigs. הפאות מיוצרות ומעוצבות על ידן בתשומת לב, בהתאמה ספציפית ללקוחה ובמגע אישי ייחודי.

BK פאות איכות מציעה פאות הוט קוטור בהזמנה אישית, לצד סדרות ממוספרות של מהדורות עונתיות מוגבלות.

 

LET'S KEEP IN TOUCH

facebook instagram youtube icon

@bkwig_international

מוצרי טיפוח לפאות

מוצרי טיפוח לשיער פאות

BK Wigs אומנות בשיער

יש לך שאלה או התלבטות?

הצוות המקצועי תמיד זמין עבורך!

02-5022654

השאירי פרטים וניצור עימך קשר בהקדם.

@bkwig_international

BK wigs- quality wigs

יצור פאות איכותיות בעבודת יד והתאמה אישית בשילוב יעוץ סטיילינג במציאת הפאה המושלמת עבורך.

NEWSLETTER

BK wigs- quality wigs

NEWSLETTER

©2024 BK Wigs . All Rights Reserved. Designed By Teranet

Search