פאות קאסטם בירושלים - כי מגיע לך הכי טוב שיש

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שערה של אישה חשוב מאוד ומשום כך נשים רבות רוכשות פאות קאסטם בירושלים, המציעות להן התאמה מושלמת בכל היבט הכרוך בחבישת פאה.

פאות קאסטם- בגלל המראה

פאה אשר איננה מתאימה לאישה החובשת אותה, עלולה לכער אותה הרבה יותר מאשר אי הנוחות שלה עם השיער שלה בעצמה, במקרה שזו אישה שאיננה מרוצה מהשיער הטבעי שלה.

פאות קאסטם בירושלים אלה הן פאות בתפירה אישית תרתי משמע, אשר נעשות בהזמנה מיוחדת על ידי הלקוחה תוך שהיא מסבירה איזה מראה היא אוהבת, מה היא לובשת בדרך כלל. האם זו פאה שמיועדת רק לאירועים או גם ליום יום. מהו הצבע שהיא הכי רוצה בשיער. מה צבע העור שלה ואיזה צבע שיער ייראה הכי טבעי עליה ועוד המון שאלות שיצרן הפאה צריך לשאול אותה כדי להבין כיצד אמורה להיראות ולהרגיש הפאה של האישה המסוימת הזו ואין אישה דומה לעוד אישה וכל אחת והטעם האישי שלה, הדרישות, היכולת הכספית שלה ועוד.

פאות מסיבות רפואיות – בגלל ההרגשה

כאמור התאמה של פאה לפניה של אישה חייב להיות חד משמעית יפה ותורם למראה הכללי שלה, מייפה אותה ומחמיא לה והרי לשם כך התכנסנו. בין אם מדובר באישה שחובשת פאה מסיבות הלכתיות ובין אם מדובר באישה שאיבדה את שיערה למחלה או סובלת מנשירת שיער מואצת עקב קבלת תרופות- היא תרצה ובעיקר היא, להרגיש הכי טוב בעולם מתחת לפאה שלה ולכן מתאים לה ללכת על פאות קאסטם בירושלים, באחת החנויות המובילות.

לשום אישה לא קל לאבד את השיער שלה, גם אם מדובר בחובשת פאה מסורתית היא יודעת שיש לה שיער ואף עשויה להתגאות בו. איבוד שיער מסיבות רפואיות גורם לנשים לחוסר ביטחון ושביעות רצון מהמראה שלהן, ולכן הן יצפו שהפאה תעניק להן את המראה האופטימלי, שהן ירגישו בתוכה אתה ושהיא באמת תחמיא להן עד כדי כך שהיא תצליח לחזק את הביטחון העצמי שלהן.

פאות קאסטם בירושלים - תפירה אישית והתאמה מושלמת

כמו שלא כל שמלה מתאימה לכל אישה כך לכל אישה יש את הראש שלה וזה אומר שהפאה חייבת לשבת עליה נכון במאה אחוז. היא גם חייבת להיות מחומר גלם העדיף עליה וכמובן שזה יהיה שיער טבעי. חשוב עיצוב הפאה שכן מדובר בתספורת או תסרוקת לפי דרישה לשימוש ביום או בערב או לאירועים ולכן אנחנו שמות דגש רב על פאות לנשים כדי שתרגישו הכי נוח שרק אפשר.

תביטו בארון בגדים של אישה ותגלו כי לכל אחת יש את ההעדפות האופנתיות שלה החל מבחירה של בדים, דגמים, מרקמים ועוד. זה נכון גם לגבי פאה. פאה יכולה להיראות נהדרת על הבובה בחנות של אמן פאות אבל היא לא תתאים לה.

נשים רבות גם כאלה המבקרות בחנויות ידועות ומובילות של פאות קאסטם בירושלים, גם הן לא תמיד מוצאות בדיוק את מה שהן מחפשות בליין הפאות הקיים ולכן הן יזמינו פאה בהזמנה מיוחדת ובתפירה אישית.

איך לבחור פאת קאסטם?

לפניכם כמה פרמטרים שכל אישה תתמקד בהם בבחירת פאות קאסטם בירושלים:

* סוג השיער ממנו עשויה הפאה.

* צפיפות השיער.

* סידור השיער כלומר העיצוב של התספורת או התסרוקת.

* בחירה בצבע שיער של פאה ההולם את גוון העור שלה.

* פאה שאיננה מגרדת את הקרקפת.

* עיצוב שמתאים לסגנון הלבוש הכללי שלה ספורטיבי, או אלגנטי, קלאסי ועוד.

* נוחות החבישה ואיכות השיער והתפירה.

* איכות הפאה באופן כללי והעמידות שלה בכל מזג אוויר.

* התחזוקה הנדרשת עבורה.

* מחירה.

סוגי פאות קאסטם

יש סוגים שונים של פאות קאסטם בירושלים באחת החנויות המתמחות, אשר תפקידן הוא לענות על כל צורך של כל אישה.

הדבר הראשון שיש לעשות הוא לבצע מדידת ראש ללקוחה, בירור מולה מהו גוון השיער המועדף עליה. האם היא רוצה פאת קאסטם משיער טבעי או מלאכותי?.

חשוב גם המניע להזמנת הפאה. האם זה מסיבות רפואיות ולכן צריך להתמקד באמת בנוחות גדולה ואולי ללכת על שיער קצר. פאה שלא דורשת תחזוקה רבה ושימושית ליום יום, או שמדובר בפאה לערב משיער טבעי משום שהמזמינה היא אשת חברה המרבה להיראות בציבור.

כל אלה כמובן יובילו את הבחירה ובסופו של דבר את סוג ומראה הפאה אותו תבחר האישה.

BK פאות בוטיק בעבודת יד מבית ברינדי קמינר

פאות איכותיות עבודת יד - BK

מותג יוקרתי ומצליח של פאות בוטיק נחשקות, BK Wigs. הפאות מיוצרות ומעוצבות על ידן בתשומת לב, בהתאמה ספציפית ללקוחה ובמגע אישי ייחודי.

BK פאות איכות מציעה פאות הוט קוטור בהזמנה אישית, לצד סדרות ממוספרות של מהדורות עונתיות מוגבלות.

 

LET'S KEEP IN TOUCH

facebook instagram youtube icon

@bkwig_international

מוצרי טיפוח לפאות

מוצרי טיפוח לשיער פאות

BK Wigs אומנות בשיער

יש לך שאלה או התלבטות?

הצוות המקצועי תמיד זמין עבורך!

02-5022654

השאירי פרטים וניצור עימך קשר בהקדם.

@bkwig_international

BK wigs- quality wigs

יצור פאות איכותיות בעבודת יד והתאמה אישית בשילוב יעוץ סטיילינג במציאת הפאה המושלמת עבורך.

NEWSLETTER

BK wigs- quality wigs

NEWSLETTER

©2024 BK Wigs . All Rights Reserved. Designed By Teranet

Search