פאות טבעיות

פאות טבעיות – כדאי שיהיה לך הכי נוח שאפשר!

לא כל אישה התברכה ברעמת שיער נדיבה ומשום כך פאות טבעיות מבוקשות היום לא רק ע"י מי שנוהגות עפ"י הלכות הצניעות, אלא גם על ידי הרבה מאוד נשים חילוניות שמעוניינות לשדרג את המראה שלהן. חלקן כבר שנים מסתובבות עם תחושה שהשיער שלהן לא מספיק שופע, שקשה להן לעצב איזו תספורת שתחמיא להן והכל בשל היותן בעלות שיער דק , דקיק ודליל.

בעבר נשים אלה לא יכלו לשדרג את מראה השיער שלהן, מבלי "להיתפס" חובשות פאה כיוון שרוב הפאות בעבר היו עשויות משיער מלאכותי ואפשר היה לזהות מיד שלא מדובר בשיער טבעי אלא בפאה, לא מחמיאה בכלל. פאה משיער מלאכותי מפריעה ללוק מחמיא. היא כמו איזו תוספת מיותרת ואומנם היא מסתירה את הקרקפת הדלילה אבל מצד שני לא מחמיאה בעצמה, ואז השאלה הנשאלת היא מה עדיף?

אבל בעידן הזה בו השתכללו טכניקות יצירת הפאות ויש מאות סוגי פאות משיער טבעי אשר כל אחת יכולה למצוא לעצמה את הפאה שהכי הולמת אותה, אין ספק כי בעלות שיער דליל ודק גם דתיות וגם חילוניות, בוחרות לחבוש פאה ולהיראות מעולה. הן אוהבות את מה שהן רואות מול המראה והן חשות יפות וגאות.

שיער דליל- יוצר דימוי עצמי שלילי!

למראה החיצוני שלנו יש השלכה והשפעה גדולים מאוד על ההרגשה ועל הביטחון העצמי. כל אישה רוצה להרגיש מטופחת ונאה וכאשר היא לא ניחנה בנתונים טבעיים למשל כמו שיער שופע ובריא, זה בהחלט עלול לפגוע בביטחון העצמי שלה וזה יבוא לידי ביטוי בהתנהגות שלה, בקשרים החברתיים שלה ועוד.

נשים בוחרות למצוא פתרונות לחוסר שביעות הרצון מהחיצונות שלהן. אלה שלא אוהבות את השיער שלהן מאיזה שהיא סיבה, הולכות על פאות טבעיותטבעיות ופותרות לעצמן את הבעיה.

יש נשים שחלמו על שיער חלק ויש להן מתולתל או להיפך. נשים שאוהבות שיער בצבע מסוים ולא רוצות להתמכר לצביעת שיער או לטיפולים של עיצוב שיער שמסתכמים גם בהוצאות גדולות.

כאשר אישה הולכת אל חנות פאות ובוחרת בפאה שהיא אוהבת ושמחמיאה לה, היא תוותר על הליכה למספרה ותרכוש לעצמה כמה פאות. כך היא יכולה לגוון כל פעם לוק אחר, הפאות ישתלבו באופן טבעי עם המראה שלה והיא תרגיש נהדר וזה מה שהכי חשוב. אף אחד לא ידע שהיא סובלת משיער דליל או לא בריא ועוד.

פאות טבעיות- כרטיס הביקור הנשי שלך !

הדבר הראשון בו מתרכז כל אדם מול בת שיחו, הן הפנים. מסגרת הפנים הוא השיער. הוא מקיף אותן נופל ברכות ו"מקשט" את הפנים. הוא צריך להתאים להן הן בתספורת, בתסרוקת בצבע, בסגנון העיצוב.

מגמות עיצוב השיער ב-10 השנים האחרונות לוקחות אותנו אל הטבע, אל המראה לכאורה הכי פשוט אבל לא לכל אחת יש את השיער הנכון כדי להפוך אותו לתלתלים מרשימים או להפגין רעמת שיער נשית ומבריקה.

בדיוק בגלל זה גם ליין פאות טבעיות כולל עיצובים טבעיים שזורמים עם הפנים ועם המראה עד כדי כך שקשה להבחין בכלל שמדובר בפאות.

המראה הטבעי והכמו "רק שמתי על עצמי משהו ויצאתי..." עבר גם לשיער. לא יותר מדי עיצוב, לא נפוח מדי, לא חלק מדי, טבעי. טבעי זה קצת גלי, ושופע במראה בריא וזה גם מה המראה שהפאה הטבעית יוצרת אצל כל אחת.

ממה עשויות פאות טבעיות?

פאות טבעיות מצליחות ליצור את המראה הטבעי, מכיוון שמדובר במוצר שעשוי משיער אמתי. ככל שהפאות פחות מעובדות ויותר טבעיות כך מושג המראה הטבעי הרצוי. הפאות יכולות להיות בגוונים, או בצבע אחד, חלקות או מתולתלות אשר נתפרות בעבודת יד לרשת אותה מניחים על הראש ומשום כך נוח מאוד לחבוש אותן.

לפני מכירתן ללקוחות הן עוברות ניקיון יסודי וחיטוי. רובן מיובאות מאירופה או מאסיה והן מיוצרות בסטנדרטים הכי גבוהים הקיימים. מחירן גם גבוה יותר מאשר פאות סינטטיות, אבל אין בכלל מה להשוות את הטבע, הצבע, הרעמה והלוק הטבעי.

לא פחות חשוב מהמראה הוא גם יתרון חבישת הפאות על פני ריצה בלתי פוסקת למעצבי השיער, טיפולים שבסופו של דבר מסתכמים בהוצאות גדולות. השקעה בפאה טבעית מחזירה את ההשקעה בה תוך זמן קצר.

 

BK פאות בוטיק בעבודת יד מבית ברינדי קמינר

פאות איכותיות עבודת יד - BK

מותג יוקרתי ומצליח של פאות בוטיק נחשקות, BK Wigs. הפאות מיוצרות ומעוצבות על ידן בתשומת לב, בהתאמה ספציפית ללקוחה ובמגע אישי ייחודי.

BK פאות איכות מציעה פאות הוט קוטור בהזמנה אישית, לצד סדרות ממוספרות של מהדורות עונתיות מוגבלות.

 

LET'S KEEP IN TOUCH

facebook instagram youtube icon

@bkwig_international

מוצרי טיפוח לפאות

מוצרי טיפוח לשיער פאות

BK Wigs אומנות בשיער

יש לך שאלה או התלבטות?

הצוות המקצועי תמיד זמין עבורך!

02-5022654

השאירי פרטים וניצור עימך קשר בהקדם.

@bkwig_international

BK wigs- quality wigs

יצור פאות איכותיות בעבודת יד והתאמה אישית בשילוב יעוץ סטיילינג במציאת הפאה המושלמת עבורך.

NEWSLETTER

BK wigs- quality wigs

NEWSLETTER

©2024 BK Wigs . All Rights Reserved. Designed By Teranet

Search