פאות קאסטם ארוכות

פאות קאסטם ארוכות – שיא האופנה

הטרנד הכי גדול היום בפאות הוא פאות קאסטם ארוכות שכן שיער ארוך, הוא שיא האופנה. בעצם אפשר לומר כי הוא מעולם לא יצא מהאופנה, אבל היום הוא בהחלט מתחבר למגמה של אופנה טבעית שבאה לידי ביטוי לא רק בשיער אלא גם באופנה עצמה- בביגוד.

וזה בדיוק העניין שגורם להרבה נשים- גם חילוניות לרוץ ולרכוש פאה ארוכה. אין אישה שלא רוצה להיות אופנתית ולהתאים גם את הפאות שלה, לקו העיצובי האופנתי של השיער. במשך כמה שנים הוא לקח אותנו אל המדורג, והגוונים, והקצר והקארה- אבל היום השיער הארוך דוחק לקרן זווית את כל התספורות למיניהן וגם כלות שנהגו לאסוף את שיערן בתסרוקת מלכותית, בוחרות בלוק עם שיער ארוך שמתאים במיוחד לשמלות וינטאג', שמלות אורבניות ועוד וכן- יש כלות שחובשות פאה כי הן לא התברכו בשיער ארוך ושופע.

שיער ארוך, חלק ושופע- התאימי לעצמך פאה חדשה

יש תקופות בהן קשה לבחור בין פאות קאסטם ארוכות לבין קצרות, אבל בתקופה הזו ברור- פאות עם שיער חלק וארוך זה הטרנד הכי גדול. זוהי נערת הכפר, או נערת העיר ובכל מקרה יהיה לה שיער ארוך וחלק, גזור בקו ישר ולעתים גם פוני.

סגנון השיער הזה היה מאוד בולט ומקובל בשנות השישים בתקופה של ההיפים. הבנות הלכו עם שיער ארוך וחלק, לעתים גם שזרו צמות בצדדים. סוג של מראה טבעי ישר מהיער, מהכפר. מאוד לא מתאמץ ומאוד קליל. היום ככה מתנהגת כל האופנה החל מהשיער ועד לבגדים. חוסר המאמץ אמור להיות ניכר בביגוד שכאילו לא נעשה שום מאמץ להתאים אותו, אבל הוא מתאים. לא באופן צורם, אלא סולידי וכך גם השיער.

פאות קאסטם אלה הן פאות שמותאמות באופן אישי ללקוחה ואפשר גם להזמין פאה מיוחדת שלא קיימת בקולקציה. כאשר מדובר על שיער – יש נשים שלא מוכנות להתפשר ובשמחה מזמינות לעצמן את הפאה שהכי הולמת אותן.

פאות קאסטם ארוכות משיער טבעי?

השאלה ששואלת את עצמה כל אישה שרוכשת פאות קאסטם ארוכות, היא האם לרכוש פאה משיער סינטטי או טבעי. זה המקום לעשות סדר בפאות ובסוגי השיער. פאות טבעיות הן פאות אשר עשוית משיער טבעי, והן עוברות התאמה בצבע, גוונים, החלקה או סלסול בהתאם לרצוי. אבל הן עשויות משיער טבעי. הן נתפרות כפאה לרשת עגולה אשר מונחת על הראש, נוחה ולא מגרדת שהיא הפתרון הכי נוח להצמיד פאה לראש בלי להרגיש שיש לך גוף זר מפריע.

אלה הן פאות שמחירן יקר יותר מפאות סינטטיות, אבל כאן מדובר על איכות ואם אישה רוצה להרגיש שהיא הולכת עם הפאה הכי איכותית- היא תהיה משיער טבעי. היא תרגיש מצוין וגם הסובבים יתקשו לזהות שמדובר בפאה, כמובן אם מדובר באישה חילונית שחובשת פאה לא מטעמים דתיים. הפאה תיראה עליה כל כך טבעית שקשה יהיה לזהות.

פאות ארוכות סינטטיות!

פאות קאסטם ארוכות משיער סינטטי נבחרות בדרך כלל בשל הבדלי המחיר בינן לבין פאות משיער טבעי. הן שונות לגמרי הן במראה והן במרקם ובמגע משיער טבעי אולם כאמור מחירן נגיש לכל כיס.כאשר מדובר באישה שחפצה לרכוש כמה סוגי פאות ייתכן כי היא תחליט על פאות סינטטיות שכן לא יהיה לה תקציב לרכוש פאה משיער טבעי.

פאות סינטטיות לא מרגישות כמו הדבר האמתי, לא במראה ולא במרקם אבל כמובן שיש נשים שרוכשות אותן. תוחלת החיים שלהם קצרה יותר מאשר פאה טבעית וקשה גם לתחזק אותה לאורך זמן. בעוד שפאות משיער טבעי אפשר לנקות ולצבוע בגוון אחר ולעשות להן תסרוקות אחרות, עם פאה סינטטית וזה בלתי אפשרי והיא גם סופגת כל עשן, לחות, חום ועוד.

בנוסף קשה מאוד למשל להתעמל עם פאה סינטטית, אבל עם פאה משיער טבעי אין בכלל בעיה. יש לשמור עליה במקום יבש כדי שלא תספוג לחות ולא יצטבר עליה אבק. מדי יום אחרי חבישתה יש צורך לסרק אותה ולהתיר את הקשרים שנוצרו בה.

בדרך כלל מי שרוכשת פאה סינטטית הולכת על כמה לוקים כמו: שיער מתולתל, ארוך, חלק, קצר, מדורג ובשל המחיר הנוח היא מצליחה להתאים לעצמה כל יום גם פאה וגם תלבושת אחרת.

 

 

 

BK פאות בוטיק בעבודת יד מבית ברינדי קמינר

פאות איכותיות עבודת יד - BK

מותג יוקרתי ומצליח של פאות בוטיק נחשקות, BK Wigs. הפאות מיוצרות ומעוצבות על ידן בתשומת לב, בהתאמה ספציפית ללקוחה ובמגע אישי ייחודי.

BK פאות איכות מציעה פאות הוט קוטור בהזמנה אישית, לצד סדרות ממוספרות של מהדורות עונתיות מוגבלות.

 

LET'S KEEP IN TOUCH

facebook instagram youtube icon

@bkwig_international

מוצרי טיפוח לפאות

מוצרי טיפוח לשיער פאות

BK Wigs אומנות בשיער

יש לך שאלה או התלבטות?

הצוות המקצועי תמיד זמין עבורך!

02-5022654

השאירי פרטים וניצור עימך קשר בהקדם.

@bkwig_international

BK wigs- quality wigs

יצור פאות איכותיות בעבודת יד והתאמה אישית בשילוב יעוץ סטיילינג במציאת הפאה המושלמת עבורך.

NEWSLETTER

BK wigs- quality wigs

NEWSLETTER

©2024 BK Wigs . All Rights Reserved. Designed By Teranet

Search