פאות לנשים מחיר

פאות לנשים מחיר – פרמטר חשוב לפני רכישת פאה

כל מי שמתעניינת ברכישת פאה, מבררת פאות לנשים מחיר משום שיש כל מיני רמות, דרגות. סוגי שיער וסוגי פאות שנבדלים במחירים שלהן. חשוב לציין כי היום פאות הן לא נחלתן הבלעדית של נשים מסורתיות או דתיות, אלא שגם חילוניות רבות רוכשות פאות כדי לשנות את המראה שלהן או כאלה שכל חייהן חלמו על שיער חלק ושלהן מתולתל ולהיפך. פאה אכן מסוגלת להגשים כל חלום של תספורת או תסרוקת בכל אורך , גוון וצבע. ודרושה התאמה מושלמת למבנה פניה של הרוכשת וכן לקרקפת בטרם מתקבלת החלטת הקנייה. זהו אביזר מאוד פרטי ואישי שחייב להיות מותאם ב-100% לאישה. אם אישה רוכשת פאה שאיננה מתאימה לה, היא עלולה אף לגרום נזק למראה שלה.

זאת הסיבה שהרבה נשים מעדיפות לרכוש פאות קאסטם הנעשות עבורן בהזמנה אישית ויש הרוכשות כמה פאות כאלה שכל אחת מהן מתאימה לפעילות אחרת. בין אם מדובר בפאה לעבודה שחובשים אותה ברמה היום יומית ובין אם מדובר בפאה לאירועים ויש הרוכשות גם פאות שונות זו מזו שכולן עברו התאמה מדויקת עבורן.

מה חשוב לדעת לפני רכישת פאות לנשים מחיר ועוד?

אחד הפרמטרים הראשונים הקובעים רכישה של פאה הוא התקציב העומד לרשותה של הקונה. פאות לנשים מחירמחיר של כל סוג, הוא משמעותי בתהליך הרכישה. צריך לחשוב האם מדובר בתקציב שמתאים לרכישת פאה משיער טבעי, סינטטי או פאת קאסטם מותאמת אישית. זה הדבר הראשון שאליו צריך להתייחס כאשר אישה נכנסת לחנות פאות ורוצה לרכוש אחת.

אפשר לומר כי הבחירה בחנות מיומנת וותיקה היא משמעותית, משום שזה מעיד על כך שהיא מכירה את התחום כמה שנים טובות ויש משמעות לניסיון בתחום הזה. חנות כזו בוודאי תציג לך את כל סוגי הפאות וגם תוכל לספק הסבר על כל סוג, עד שתביני באיזה פאה את מעוניינת.

לרוב הנשים החרדיות או הדתיות המגיעות לרכוש פאה, יש כבר ידע מוקדם על פאות. יש להן בוודאי כבר כמה פאות בבית, והן רוצות להתחדש בעיצובים חדשים. עבור החילוניות זהו עולם חדש והן שמחות להיות חלק ממנו, כי זה מאפשר לכל אחת להתהלך עם עיצוב שיער שהיא אוהבת ואשר מחמיא ומעניק לה ביטחון.

למה צריכה להתאים הפאה שלך?

פאה הולכת להפוך לחלק ממך ולכן פאות לנשים מחיר של הנקוב לגבי כל סוג, הוא רק חלק מהשיקולים לבחירה זהו אפשר לומר הפרמטר הראשון אבל חייבת להיות גם הבנה על ההבדלים בין כל סוג, מה מייחד כל אחת ומהם היתרונות והחסרונות של כל משפחת פאות מסוג מסוים.

מלבד המחיר חשוב כמובן להבין מהי הפאה הכי עמדיה לאורך זמן, אולי כדאי לאותה לקוחה לרכוש פאה משיער טבעי שנראית – לא מפליא, הכי טבעי והולמת אותה, מאשר ללכת על פאה סינטטית שדורשת תחזוקה יום יומית ויש לה בלאי מאוד מהיר. ואולי כדאי שתהיה לה פאה משיער טבעי אחת לאירועים מאוד אקסלוסיבית ומעוצבת ופאות ליום יום. כך היא תוכל לתמרן בין כולן.

בין סוגי הפאות מלבד סוג השיער מהן הן מורכבות והאופן בו הן נתפרות יש להן כמובן גם עיצוב שמציע סוגים שונים של תסרוקות ותספורות. עיצוב צעיר, אלגנטי מאוד. קלאסי ועוד. בנוסף חשוב גם להבין מהי המטרה ברכישת הפאה. האם היא לאירוע של אימא לחתן או לכלה, או אורחת בשמחות. האם היא לחילונית שרוצה שיער שחור ארוך ליום יום או תסרוקת של כלה ביום חופתה. כל אלה משנים לחלוטין את הבחירה וקובעים מה תהיה הפאה הנכונה.

לראות את ההתאמה המושלמת של הפאה!

יש נשים שיודעות בוודאות איזה פאה הן רוצות, ויש כאלה שצריך להציע להן. אפשר להקביל את עבודתם של מוכרי הפאות למאפרת. זו אמורה לדעת איזה גוונים וצבעים מתאימים ללקוחה שלה ואיזה סוג של איפור בהתאם לאירוע המבוקש. האם מדובר בכלה או באורחת לחתונה. האם מדובר באיפור יום יומי או איפור נוצץ לאירוע.

וכמו שמאפרות או דיילות יופי יודעות לבצע התאמה מושלמת בין האיפור ללקוחה בהתאם לגוון עור הפנים, המבנה שלהן, והלוק הכללי, כך גם פאה אמורה להתאים באופן כללי ללוק הכללי של הלקוחה ולמטרה שלשמה היא רוכשת אותה.

פאות לנשים מחיר יותר גבוה, הן בדרך כלל פאות איכותיות העשויות משיער טבעי. אופנתיות ומעוצבות שכדאי מאוד לרכוש.

BK פאות בוטיק בעבודת יד מבית ברינדי קמינר

פאות איכותיות עבודת יד - BK

מותג יוקרתי ומצליח של פאות בוטיק נחשקות, BK Wigs. הפאות מיוצרות ומעוצבות על ידן בתשומת לב, בהתאמה ספציפית ללקוחה ובמגע אישי ייחודי.

BK פאות איכות מציעה פאות הוט קוטור בהזמנה אישית, לצד סדרות ממוספרות של מהדורות עונתיות מוגבלות.

 

LET'S KEEP IN TOUCH

facebook instagram youtube icon

@bkwig_international

מוצרי טיפוח לפאות

מוצרי טיפוח לשיער פאות

BK Wigs אומנות בשיער

יש לך שאלה או התלבטות?

הצוות המקצועי תמיד זמין עבורך!

02-5022654

השאירי פרטים וניצור עימך קשר בהקדם.

@bkwig_international

BK wigs- quality wigs

יצור פאות איכותיות בעבודת יד והתאמה אישית בשילוב יעוץ סטיילינג במציאת הפאה המושלמת עבורך.

NEWSLETTER

BK wigs- quality wigs

NEWSLETTER

©2024 BK Wigs . All Rights Reserved. Designed By Teranet

Search