פאות רפואיות

פאות רפואיות - בריינדי קמינר

מה זה פאות רפואיות? ובמה הן שונות מפאות לא רפואיות?

הדבר הכי חשוב בחיים זה שנהיה בריאים. כאשר אנחנו נאלצים להתמודד עם מחלות שונות כמו מחלת הסרטן, מחלה כמו אלופציה או טריכוטילומניה ההתמודדות הגופנית והרגשית שלנו לא פשוטה.

חלק מהתמודדות שלנו עם מחלות אלו דורש התמודדות עם אובדן השיער שלנו והאפשרות שלא יהיה לנו שיער. על מנת שהתמודדות זו תהיה קלה יותר אנחנו יכולים לבחור ללבוש פאה.

פאות רפואיות לנשים חולות סרטן או לנשים שסובלות ממצבים רפואיים שונים יכולות לסייע לאותן הנשים להתמודד מבחינה רגשית וחברתית יותר טוב עם המחלה שלהן.

למעשה פאות רפואיות הן פאות כמו כל פאה אחרת, אך ניתן להתאים אותן לסוגי עור רגיש כך שמי שלובשת אותן לא תצטרך לסבול מגירוי שנגרם כתוצאה ממגע של הפאה עם הראש.

פאות רפואיות כחלק מתהליך ההחלמה

מחלת הסרטן מאופיינת בתסמיני נשירת השיער לאחר טיפולים כימותרפיים. עוד מחלה מוכרת היא אלופציה שבה נגרמת התקרחות פתאומית בשיער. השיער שלנו הוא המסגרת של הפנים ולכן מעניק לנו את הביטחון העצמי – בעיקר לנשים.

מצבים כאלו בהם השיער נושר יכולים לגרום מתח ולחץ נפשי שהרבה פעמים מאט את תהליך ההחלמה.

הפאה הרפואית יכולה לשפר את ההרגשה ולהעניק לך את הנחת במסגרת הטיפולים מה שגורם הרבה פעמים לשיפור משמעותי בתהליך הריפוי.

פאות רפואיות בהתאמה אישית לכל אישה

כל אישה יכולה להזמין פאות בהתאמה אישית. ההתאמה האישית של הפאה יכולה לבוא לידי ביטוי בבחירה של צבע הפאה וסוג השיער שהיא תהיה מעוצבת בו – שיער מתולתל או שיער חלק.

עוד ניתן לבחור האם אנחנו רוצים לקנות פאה העשויה משיער סינתטי או פאה העשויה משיער אדם טבעי. ההתאמה האישית של הפאה היא התאמה של המידות שלה למידות הראש שלנו וגם למבנה הפנים שלנו. נשים עם מבנה פנים רזה למשל יכולות לבחור פאה בסגנון תסרוקת קצר יותר כמו קרה על מנת שהשיער של הפאה יעניק לפנים שלהן יותר נפח.

פאות רפואיות – איך מייצרים פאה רפואית?

הייצור של פאות רפואיות הוא ייצור מחמיר יותר מאשר ייצור של פאות רגילות. פעמים רבות נשים שסובלות ממחלות שונות אלופציה, טריכוטילומניה וסוגים שונים של סרטן הן בעלות רגישות רבה יותר לבדים ולדברים שבאים במגע עם עור הגוף שלהן.

ייצור פאות לנשים אלו דורש שימוש בחומרים שאינם גורמים לאלרגיה או לגירוי בעור. ייצור פאות מחומרים שניתן להתאים אותן להתמודדות עם אלרגיות יכול לאפשר לנשים אלו להתמודד טוב יותר עם המחלה שלהן מבחינת הנראות החיצונית שלהן והביטחון העצמי שלהן.

פאות רפואיות – איזה סוגי פאות יש?

יש הרבה מאוד סוגים שונים של פאות רפואיות, ממש כמו שיש סוגים רבים של פאות רגילות. כיום עם הטכנולוגיה והטכניקות החדשות שיש לייצור פאות ניתן לייצר לכל אישה פאה בהתאמה אישית לפי הרצון וההעדפה האישית שלה.

ניתן לבחור פאות שהאורך שלהן שונה כמו פאות של שיער ארוך או פאות של שיער קצר. ניתן לבחור לעצב את הפאות במגוון צבעים שונים כולל צביעה שלהן כמו שצובעים שיער טבעי כך שנוכל להגיע לסוג הגוון בשיער שהכי מתאים לנו והיא מוצא חן בעינינו באופן אישי וייחודי. 

כמו כן, ניתן לבחור פאה משיער אדם או פאה משיער סינטטי.

מה עדיף פאות משיער טבעי או פאות משיער סינתטי?

ככלל כאשר אנחנו צריכות להשתמש בפאות בשל סיבות רפואיות תמיד עדיף להשתמש בפאות שעשויות משיער טבעי ולא בפאות שעשויות משיער סינתטי. פאות רפואיות שהן פאות משיער טבעי הן פאות שהשימוש בהן היגייני יותר והן גם מחזיקות יותר זמן מעמד.

יתרון נוסף של פאות אלו הוא שיותר נעים לשים אותן על הראש וההרגשה שלובשים אותן היא הרגשה טבעית ונעימה מאוד. בסופו של דבר עלינו לבחור את סוג הפאה שהכי תתאים לנו באופן אישי וזאת ניתן לעשות רק על ידי תהליך של ניסוי וטעייה בו ננסה ונראה סוגים של פאות ונבחר את הסוג שהכי מתאים לנו והכי מוצא חן בעינינו באופן אישי מבחינת הסגנון, העיצוב וההרגשה.


הזמיני תור להתאמת הפאה שלך היום!

יש לך שאלה או התלבטות? הצוות המקצועי תמיד זמין עבורך לגבי כל ענין ושאלה.

סניף האם בירושלים, רחוב חירם 8

 

או השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם!

@bkwig_international

BK wigs- quality wigs

יצור פאות איכותיות בעבודת יד והתאמה אישית בשילוב יעוץ סטיילינג במציאת הפאה המושלמת עבורך.

NEWSLETTER

BK wigs- quality wigs

NEWSLETTER

©2024 BK Wigs . All Rights Reserved. Designed By Teranet

Search