טיפים לתחזוקת פאות

טיפים לתחזוקה ושמירה על פאה

איך כדאי לטפל בפאה?

טיפול בפאה מצריך תחזוקה יומית, אחסון בצורה נאותה בעת ההסרה מהראש, וכן חפיפה אחת לחודש/חודשיים
תלוי בסוג הפאה ובתדירות חבישתה.

תחזוק פאה ברמה היומיומית

על מנת שהשיער בקדמת הפנים או הפוני לא יראה שומני, חשוב להימנע ממריחת קרם לחות על המצח לפני חבישת הפאה, וכן לא להכביד עם מייקאפ.השתדלי ככל האפשר להימנע ממגע ידיים בפאה.הברישי מדי יום את הפאה לאחר הסרתה מהראש. הברישי היטב קשרים בעורף וכן את החלק העליון. באזור שמעל הסקין, ההברשה נעשית לאחור.

פאה גלית סרקי אך ורק בעזרת האצבעות בתנועות קלות )בקשי מאיתנו הדרכה בסלון(, אין להבריש בשום אופן בעזרת מברשת! מומלץ להתיז מעט ספריי סיליקון לברק.

פאה חלקה ניתן להבריש בצורה חופשית.

באיזו תדירות מומלץ לחפוף פאה?

פאה שחובשים על בסיס יומיומי יש לחפוף אחת לחודש-חודש וחצי לכל היותר. לעומת זאת פאה אלגנטית שחובשים רק בשבתות, חגים ואירועים ניתן לחפוף אחת לחודשיים.

איך חופפים פאה?
הוראות לחפיפה ביתית

הברישי היטב את השיער לפני ביצוע החפיפה, תוך שאת מחזיקה את הפאה בחלקה העליון – דמייני את הפאה בתנוחה שבה היא מונחת על הראש והחזיקי אותה כך בעת הסרוק.חפפי את השיער היטב עם שמפו איכותי- אנו ממליצים על סדרת המוצרים שלנו המעניקים טיפול מושלם לתחזוקה וסירוק הפאה שלך.

הקפידי לחפוף במיוחד באזור הקרוב לפנים וסביב המסרקים. חפפי את כל הרשת, כאשר לכל אורך החפיפה את עדיין אוחזת את הפאה בחלקה העליון, בתנוחה שבה היא מונחת בעת חבישה על הראש. שטפי היטב במים פושרים.
חזרי על החפיפה פעם נוספת באותו האופן.
כעת עסי מרכך שיער והשהי למשך כמה דקות.
שטפי היטב במים פושרים זורמים.

חשוב! וודאי שהשיער נקי לחלוטין משיירי שמפו או מרכך שיער, על מנת שלא יהפוך דביק ויתלכלך במהירות. החזיקי את הפאה תחת זרם חזק של מים פושרים ובדקי האם יוצא ממנה קצף לבן או שקוף, על מנת לקבוע אם נותרו שיירי חומר. קצף שקוף מעיד על כך שהשיער נקי לחלוטין משאריות חומר טיפוח.
הברישי היטב את הפאה.

פאה גלית אין להבריש, אלא לתפוס את השיער מלמטה למעלה בתנועות כיווץ )בקשי מאתנו הדרכה בסלון( ולהניח לייבוש על ראש קלקר.

לחפיפה ביתית השתמשי בשמפו ובמרכך שיער מסוג איכותי. אחת למספר חפיפות כדאי להוסיף גם מסיכת לחות איכותית לשיער. לטיפוח שגרתי של פאות בייבוש טבעי, של פאות גליות, ובאופן כללי לפתיחת קשרים ולמראה בעל ברק- מרחי שמן טיפולי המעניק מראה קליל וטבעי לאורך זמן.

אחסון ושמירה על הפאה

הסירי את הפאה מראשך וחבשי אותה על ראש קלקר המיועד לכך )תקבלי מאתנו אחד במתנה בעת רכישת פאה(, וקבעי אותה בעזרת סיכה המיועדת לכך, למניעת החלקתה ממעמד הקלקר.

חשוב! אין לנעוץ את הסיכה באזור הסקין – היא עשויה לחוררו או לפגוע במרקמו העדין. הקפידי לנעוץ את הסיכה רק לתוך הרשת באזור הקרוב לאוזניים או מאחור.

אריזת הפאה לנסיעה וטיסה

אם יש לך קופסת מזוודה המיועדת לנשיאת פאה, זוהי הדרך המומלצת והמועדפת, נשאי אותה איתך בכל עת ועלי איתה למטוס.

במידה ואין ברשותך מזוודה כזו, ניתן להלביש את הפאה על ראש קלקר ולנעוץ בזהירות סיכה באזור הרשתות למניעת החלקה, ואז לאחסן בשקית קשיחה גבוהה, אותה ניתן לקבל אצלנו בסלון. את השקית שאי איתך בזהירות.

אם את מעדיפה להימנע מסחיבות, ועיצוב הפאה שלך אינו כה מוקפד שהוא מאפשר זאת, תוכלי להשכיב אותה בזהירות בתחתית של שקית ניילון ולגלגלה בעדינות, ואז לאחסן במזוודה. כשתוציאי אותה, נערי והקפיצי את השיער כדי להכניס לו אויר ולהשיב לו את התנועה והחיות, ואז הרגיעי ומקמי אותו בעזרת שמן טיפולי.

איך לטפח ולשמר את הפאה במהלך טיול, חופשה או תנאי שטח קשים

דאגי שיהיה בהישג ידך ספריי או טיפות שמן.
הברישי את הפאה עם מברשת לחה ממים ואז עסי אותה עם השמן.
בערב, גלגלי עם כמה רולים, והשאירי למשך הלילה.
לפני השימוש נערי את השיער כדי להכניס הרבה אויר, ובעזרת ידיים משומנות בשמן טיפולי הקפיצי את השיער בעדינות.
המומחיות שביננו יכולות להשתמש במגהץ עם חום נמוך )מאד!( נקטי זהירות רבה מאד.
פטנט נוסף הוא להעביר הפאה בערב לשקית, כשהיא מגולגלת ומצונפת לשנת לילה. לפני החבישה, נערי והקפיצי את השיער, ואז הרגיעי וסדרי אותו בעזרת השמן הטיפולי.
בקיצור מים, אויר, שמן והרבה אהבה. ושתהיה לכולכן חופשה נעימה!

אלו פאות קלות או נוחות יותר ללבישה?

פאת סרט ) fall ( היא הפאה הקלה ביותר ללבישה. אין התעסקות עם פוני ואין צורך במיומנות הנדרשת לטשטוש קו החיבור בין המצח לפאה. אפילו מיקומה על הראש אינו קריטי. מסיבות אלה היא גם הפאה הנוחה ביותר והמועדפת על ידי משתמשות חדשות.

במקום השני של קלה לחבישה נמצאת פאה עם פוני מלא, המכונה גם פוני בובה. הפוני המובנה והמלא של הפאה מסתיר אוטומטית את קו השיער במצח ואינו מצריך מיומנות רבה בלבישה, בהעמדה או בסרוק. לעומת זאת פאות בעלות פוני צד או פתיחה הן מורכבות יותר לחבישה ומתאימות לבעלות נסיון רב יותר.

מבחינת אופי השיער – פאה חלקה אותה מברישים וחובשים, תהיה תמיד פשוטה יותר לתחזוק ולחבישה, מאשר פאה בעלת גלים או תלתלים הדורשת טיפול מדויק ומיומן יותר, שימוש במסרק מיוחד, סרוק ופתיחת קשרים עדינה בעזרת האצבעות וחומרים ייעודים.

בכל מקרה, נשמח להדריך אותך בסלון איך לטפל בפאתך בעת הרכישה.

כלה טרייה, את מוזמנת לבוא אלינו לסלון לרענון של הפאה בערב שבת שבע ברכות. בנוסף, כדאי שתקראי את המידע הכללי לכלות, כמו גם את השאלות האופייניות לכלות.


הזמיני תור להתאמת הפאה שלך היום!

יש לך שאלה או התלבטות? הצוות המקצועי תמיד זמין עבורך לגבי כל ענין ושאלה.

סניף האם בירושלים, רחוב חירם 8

 

או השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם!

@bkwig_international

BK wigs- quality wigs

יצור פאות איכותיות בעבודת יד והתאמה אישית בשילוב יעוץ סטיילינג במציאת הפאה המושלמת עבורך.

NEWSLETTER

BK wigs- quality wigs

NEWSLETTER

©2024 BK Wigs . All Rights Reserved. Designed By Teranet

Search