כלות שואלות

7 דברים שלא ידעתי על פאה, והייתי רוצה שיספרו לי:

1. פאה אינה שרביט קסמים

שנים חיכית לרגע הזה, הוא היה חלום חייך: לחבוש עיצוב שיער מושלם במחי יד, בלי לרוץ לספרית, לעשות "פאנים", לגזור קצוות ולחפש תכשירים מתאימים. בפועל זה לא ממש כך. פאה יפה ומטופחת דורשת את אותה מידה של השקעה ומאמץ.

2. תחושתיות מציקה של גרד ולחץ

הפאה גורמת לתחושת דקירה ו/או גרד על הראש, וכן עשויה לגרום ללחץ באזור הרקות עד לכאבי ראש במקרים קשים. הבשורה הטובה היא שכל התחושתיות הקשה הזו, פוחתת עם הזמן מפני שהגוף מתרגל. בסופו של דבר, אף שקשה לך כרגע מאד להאמין, את תפסיקי לחוש בה כלל! בכל מקרה, כדאי לוודא שהפאה תפורה בדיוק למידותיך ויושבת עליך "בול". זה דבר שלא תמיד ניתן לזהות בעת התאמה ומדידה, ולעיתים הוא מתברר רק אחרי תקופת מה של חבישה אמיתית. סטיה קלה מאד בהתאמה, עשויה להחמיר את תחושת אי הנוחות שלך, וחבל שתסבלי. דבר זה ניתן לבדיקה ולתיקון. מסיבה זו אנו מעניקות אחריות מלאה על פאות BK WIGS למשך שנה שלמה.

3. התקרחות ברקות וכאבי ראש

הפאה נתפסת אל הראש באמצעות סיכות קליפס נסגרות. הסיכות גורמות לנשים מסויימות לתחושת לחץ ברקות, עד לכאבי ראש חזקים במקרים חריפים של רגישות. עוד תופעה מוכרת היא התקרחות השיער האמיתי שלך באזור הרקות, בשל הלחץ הקבוע של הסיכות ומשיכת השיער בעת החבישה וההסרה. תוכלי לנסות סרט קטיפה למניעת החלקה, במקום הקליפסים – פתרון זה רחוק מלהיות יציב כמו הסיכות אולם במקרים מסויימים הוא עוזר מאד.

4. איזה חום

הפאה מעמיסה שכבות של שיער באזור הראש ועל כן מחממת אותו מעט. על אף שבמזג אוויר רגיל זה לא יציק לך, בימים חמים מאד זה עשוי להיות חם ומטריד. בחרי בפאות קלילות יותר לימים חמים או אספי את הפאה לקוקו – זה מקל מאד.

5. שיער ארוך מאד מקשה על חבישה נכונה ויפה

נשים אוהבות להשאיר את השיער האמיתי שלהן, זה שמתחת לפאה, ארוך ויפה. למרבה התסכול, קוקו ארוך ומלא לא יאפשר לפאה "לשבת" יפה על הראש, וגם יחמיר את תחושת המצוקה ואי הנוחות שלך. מצאי את דרך האמצע. המשיכי לטפח ולהשקיע בשיערך האמיתי, אולם תוכלי באותה העת גם לקצר ולדלל אותו מעט, כך שנוחותך תשתפר לאין ערוך, מבלי לפגוע במראה האמיתי שלך.

6. מראה בוגר יותר

פאה – צעירה, טרנדית וטבעית ככל שתהיה – תשווה לך מן הסתם מראה נשי, בוגר מעט מהמראה הנערתי אליו הורגלת. הסיבה לכך היא סגנונית: עיצוב שיער עשוי, מטופח, מתוחכם ומעוצב למשעי הוא מראה אופייני יותר לנשים, מאשר לנערות. סיבה נוספת היא הגובה של השיער – עד כמה שנבחר בשיער דקיק ונשזור אותו באופן טבעי, הוא תמיד יוסיף מעט גובה אלגנטי לפניך. כלות ששאלנו ממליצות על תוספת גוונים, במיוחד מסגנון אומברה (לינק לפוסט בבלוג), למראה צעיר וקליל שאליו את שואפת. נסי את זה! בכל מקרה, אחרי שתתרגלי קצת, תודי שאת רק נראית כך יפה, נשית ומתוחכמת יותר.

7. חוסר ספונטניות

פאה אינה שיער. היא מצריכה השקעה והתארגנות. מצד שני על מי את עובדת – גם שיער יפה ומטופח מצריך השקעה והתארגנות… וכמו הרבה דברים בהשקפה היהודית, חוסר ספונטניות הוא בדרך כלל מעלה, ולא חסרון. כשאת מתכוננת, משקיעה ומתארגנת – את מרגישה טוב יותר, וזה קורן החוצה דרך המראה שלך.

 

האם יש פאות אופייניות לכלות צעירות

אין תשובה חד משמעית, כי כל סגנון יכול להתאים, והאופנה שמשפיעה כאן מאד – אף היא משתנה. כלות רבות אוהבות פאה בפתיחה טבעית המזכירה להן את הנפילה המוכרת של השיער או פוני בובה שקל להסתדר איתו. עוד פאה מוצלחת ופופולארית מאד אצל כלות היא פאת סרט בייבוש טבעי (בדרך כלל כפאה נוספת) – קלה ללבישה, קלה לתחזוק וקלה לחפיפה, ונוחה מאד על הראש.

 

האם להעדיף פאה שנראית כמוני או להגשים חלום ןללכת על מראה אחר

כפאה ראשונה אנחנו ממליצות על מראה שדומה לסגנון השיער הטבעי שלך. גם כך נדרשת לפעמים תקופת הסתגלות למראה החדש, הקלי על עצמך ככל הניתן. מצד שני, המראה הנערי, של שיער ארוך מסורק לאחור, ללא כל פוני, לא יעבוד היטב בפאה, לכן אם זה המראה שלך, אולי זה הזמן להגשים פנטזיה וללכת על מראה חדש כמו זה שתמיד חלמת עליו, למשל פוני בובה או כל מגמה אופנתית אחרת שעובדת היטב בפאה. האפשרות למדוד ולבחון – בשונה משיער שבו יש פחד לקצץ ולהתחרט – מאפשרת לך כאן מרחב גיוון בקלות רבה. את תופתעי ותהני מהתוצאה!

שאלות נפוצות >

@bkwig_international

BK wigs- quality wigs

יצור פאות איכותיות בעבודת יד והתאמה אישית בשילוב יעוץ סטיילינג במציאת הפאה המושלמת עבורך.

NEWSLETTER

BK wigs- quality wigs

NEWSLETTER

©2024 BK Wigs . All Rights Reserved. Designed By Teranet

Search